Aktualności
ePUAP

Kontakt: https://epuap.gov.pl

Rada Rodziców Przedszkola nr 80 w Warszawie

e-mail: rada.rodzicow.80@gmail.com

Koncerty, teatrzyki, pokazy

WRZESIEŃ 2019
Data godzina Przedstawienia/warsztaty/itp. Prowadzący
11.09.2019 (środa) 11:45 Wakacyjne wspomnienia, instrument Biwa-japońska gitara Przedstawienie – Zespół Puch Puch, Panowie Gucio i Duduś
12.09.2019 (czwartek) 11:00-12:00 „Morskie opowieści” Warsztaty podróżnicze „Poznajemy świat” – grupa Pszczółki
20.09.2019 (piątek)   Dzień przedszkolaka wszystkie grupy
23.09.2019 (poniedziałek)   Powitanie jesieni wszystkie grupy
24.09.2019 (wtorek) 10:00-11:00 FINA cykl pokazów w małym kinie projekcje przygód „Basi” znanej z książek Z.Staneckiej grupy Pszczółki i Smerfy
25.09.2019 (środa) 9:30-11:30 „Kolorowe Indie” Warsztaty podróżnicze „Poznajemy świat” – grupa Krasnale, Smerfy
26.09.2019 (czwartek) 09:30 „Magiczne słowo” Teatr Lalek Bajka
27.09.2019 (piątek) 09:30 ZDJECIA JESIENNE wszystkie grupy
       
PAŹDZIERNIK 2019
01.10.2019 (wtorek) 12:00-14:30 „Fruwający magnes”, Utrwalenie pojęć: naukowiec, laboratorium, Zapoznanie z pojęciami: magnes, linie pola magnetycznego Labolo
02.10.2019 (środa) 09:30 Straż miejska zajęcia profilatyczne „Kto mnie chroni i pomaga?” grupy Pszczółki i Smerfy
07.10.2019 (poniedziałek) 9:00-15:30 Wycieczka autokarowa do osady Borki grupy Pszczółki i Smerfy
08.10.2019 (wtorek) 10:00-11:00 FINA cykl pokazów w małym kinie projekcja „Wielka podróż Cyrkielki”!
Cyrkielka to mała elfka, która uwielbia wielkie przygody.
grupy Pszczółki i Smerfy
09.10.2019 (środa) 11:45 Warzywa i owoce mają wielkie moce Przedstawienie – Zespół Puch Puch, Panowie Gucio i Duduś
10.10.2019 (czwartek) 9:30-12:30 „Afryka Bryka” Warsztaty podróżnicze „Poznajemy świat” – grupa Smerfy 9:30-10:30, Pszczółki 10:30-11:30, Krasnale 11:30-12:30
14.10.2019 (poniedziałek) 15:00 Pasowanie na przedszkolaka grupa Biedronki
14.10.2019 (poniedziałek) 15:30 Pasowanie na przedszkolaka grupa Kotki
14.10.2019 (poniedziałek)   Przegląd prac jesiennych „Jesienny ludzik” wszystkie grupy
15.10.2019 (wtorek) 09:30 ZDJECIA PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA grupa Biedronki i Kotki
18.10.2019 (piatek) 09:30 ZDJECIA DO KALENDARZA wszystkie grupy
21.10.2019 (poniedziałek) 10:00 Spotkanie autorskie w Bibliotece na ul. Mozarta z Panem Wojciechem Widłakiem grupy Pszczółki i Smerfy
23.10.2019 (środa) 10:15-10:30 „Odważny pastuszek” Teatr Eden
29.10.2019 (wtorek) 12:00 – 14:30 „Ciecz, czy nie ciecz”, Zapoznanie z pojęciami: ciecz, ciało stałe. Zapoznanie z pojęciem cieczy nienewtonowskiej Labolo
       
LISTOPAD 2019
05.11.2019 (wtorek) 12:00-14:30 „Jak powstaje prąd”, Zapoznanie z pojęciami: prąd, przewodzenie prądu. Zapoznanie z zasadami bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych Labolo
07.11.2019 (czwartek) 9:30-12:30 „Rajska Tajlandia” Warsztaty podróżnicze „Poznajemy świat” – grupa Smerfy 9:30-10:30, Pszczółki 10:30-11:30, Krasnale 11:30-12:30
12.11.2019 (wtorek) 10:00-11:00 FINA cykl pokazów w małym kinie projekcja „Wielki zły lis” grupy Pszczółki i Smerfy
13.11.2019 (środa) 11:45 Dżwięki lasu, instrument Fletnie Przedstawienie – Zespół Puch Puch, Panowie Gucio i Duduś
19.11.2019 (wtorek) 09:30 „Czerwony kapturek pędzi na ratunek” Studio Artystyczne EFEKT
22.11.2019 (piątek) 16:00-19:00 Festyn jesienny wszystkie grupy
25.11.2019 (piątek) 10:00-11:00 Dzień pluszowego misia wszystkie grupy
       
GRUDZIEŃ 2019
02.12.2019 (poniedzialek) 09:30 ZDJECIA z MIKOLAJEM wszystkie grupy
03.12.2019 (wtorek) 12:00-14:30 „Zegar słoneczny”, Wytłumaczenie dzieciom, dlaczego mamy dzień i noc. Zapoznanie z pojęciem ruchu obrotowego Ziemi Labolo
03.12.2019 (wtorek) 9:30-11:30 Wioska Św. Mikołaja – Laponia Warsztaty podróżnicze „Poznajemy świat” – grupa Smerfy, Krasnale
05.12.2019 (czwartek) 11:00-12:00 Wioska Św. Mikołaja – Laponia Warsztaty podróżnicze „Poznajemy świat” – grupa Pszczółki
09.12.2019 (poniedziałek) 9:00-10:30 „Jakiż to Święty rozdaje prezenty” Agencja PRIMA
09.12.2019 (poniedziałek)   Mikołajki wszystkie grupy
    Przegląd Bombka świąteczna wszystkie grupy
11.12.2019 (środa) 11:45 Świąteczne nutki, instrument Cytra Przedstawienie – Zespół Puch Puch, Panowie Gucio i Duduś
    Spotkania świąteczne w grupach wszystkie grupy
    Powitanie zimy wszystkie grupy
       
STYCZEŃ 2020
07.01.2020 (wtorek) 12:00-14:30 „Tajemnice rdzy”, Zapoznanie ze specyfiką rdzy – czym jest i jak powstaje. Rozmowa o konsekwencjach rdzewienia, oraz jak się przed tym chronić Labolo
08.01.2020 (środa) 11:45 Karnawałowa grupa, instrument Batucada Przedstawienie – Zespół Puch Puch, Panowie Gucio i Duduś
09.01.2020 (czwartek) 9:30-12:30 Hiszpańskie flamenco Warsztaty podróżnicze „Poznajemy świat” – grupa Smerfy 9:30-10:30, Pszczółki 10:30-11:30, Krasnale 11:30-12:30
    Dzień babci i dziadka wszystkie grupy
23.01.2020 (czwartek)   Bal karnawałowy wszystkie grupy
23.01.2020 (czwartek)   ZDJECIA Z BALU KARNAWALOWEGO wszystkie grupy
       
LUTY 2020
04.02.2020 (wtorek) 12:00-14:30 „Chemiczne zwierzęta”, Stworzenie chemicznego kameleona. Zapoznanie dzieci z faktami, dotyczącymi największych ssaków świata Labolo
05.02.2020 (środa) 09:00 „Najlepszy Przyjaciel” Teatr Eden
06.02.2020 (czwartek) 9:30-12:30 Przez Tybet i Himalaje Warsztaty podróżnicze „Poznajemy świat” – grupa Smerfy 9:30-10:30, Pszczółki 10:30-11:30, Krasnale 11:30-12:30
12.02.2020 (środa) 11:45 Gitarka dla każdego, instrument Ukelele Przedstawienie – Zespół Puch Puch, Panowie Gucio i Duduś
       
MARZEC 2020
02.03.2020 (poniedziałek) 09:30 „Od psotrniczka do szewczyka dratewki” Studio Artystyczne EFEKT
03.03.2020 (wtorek) 12:00-14:30 „Młody ekolog”, Zapoznanie z pojęciami: gleba kwaśna, gleba zasadowa. Zapoznanie dzieci ze sposobami badania gleby Labolo
11.03.2020 (środa) 11:45 Wiosenny usmiech, instrument Quijada-flexaton Przedstawienie – Zespół Puch Puch, Panowie Gucio i Duduś
12.03.2020 (czwartek) 9:30-12:30 „Ale Meksyk” Warsztaty podróżnicze „Poznajemy świat” – grupa Smerfy 9:30-10:30, Pszczółki 10:30-11:30, Krasnale 11:30-12:30
20.03.2020 (piątek)   Powitanie wiosny wszystkie grupy
20.03.2020 (piątek)   Zielony dzień (dzieci ubrane na zielono) wszystkie grupy
    Przegląd prac wielkanocnych wszystkie grupy
24.03.2020 (wtorek)   ZDJECIA WIOSENNE wszystkie grupy
       
KWIECIEŃ 2020
02.04.2020 (czwartek) 9:30-12:30 „Wielkanoc międzynarodowa” Warsztaty podróżnicze „Poznajemy świat” – grupa Smerfy 9:30-10:30, Pszczółki 10:30-11:30, Krasnale 11:30-12:30
07.04.2020 (wtorek) 12:00-14:30 „Ciepło -zimno”, Zapoznanie ze zjawiskiem zmiany objętości i gęstości ciał stałych, oraz cieczy pod wpływem temperatury. Pokazanie drutu z pamięcią kształtu Labolo
08.04.2020 (środa) 11:45 Radosne Bum bum, instrument Hapi drum Przedstawienie – Zespół Puch Puch, Panowie Gucio i Duduś
22.04.2020 10:00-12:00 Festiwal Wiosna Radosna dla dzielnicy Mokotow i Ursynow
MAJ 2020
05.05.2020 (wtorek) 12:00-14:30 „Wykrywanie skrobi”, Zapoznanie ze sposobem wykrywania skrobi i sprawdzenie, które produkty je zawierają.
Omówienie z dziećmi, jak powinna wyglądać zdrowa dieta
Labolo
07.05.2020 (czwartek) 09:30 ZDJECIA DO TABLO grupy Pszczółki i Smerfy
08.05.2020 (piątek) 09:30 „Jas i Małgosia historia prawdziwa” Studio Artystyczne EFEKT
    Dzień rodziny i sportu wszystkie grupy
13.05.2020 (środa) 11:45 Sprytny flecik, instrument fujara Przedstawienie – Zespół Puch Puch, Panowie Gucio i Duduś
14.05.2020 (czwartek) 9:30-12:30 „Między nami Indianami” Warsztaty podróżnicze „Poznajemy świat” – grupa Smerfy 9:30-10:30, Pszczółki 10:30-11:30, Krasnale 11:30-12:30
       
CZERWIEC 2020
01.06.2020 (poniedziałek) 10:00-13:00 Miedzynarodowy Dzień Dziecka-organizator Firma „Poznajemy Świat” wszystkie grupy
02.06.2020 (wtorek) 12:00-14:30 „Ruchy powietrza i wody”, Zapoznanie dzieci ze zjawiskiem powstawania tornada.
Zapoznanie z zasadą działania poduszkowca
Labolo
04.06.2020 (czwartek) 9:30-12:30 „Ciao Italia” Warsztaty podróżnicze „Poznajemy świat” – grupa Smerfy 9:30-10:30, Pszczółki 10:30-11:30, Krasnale 11:30-12:30
10.06.2020 (środa) 11:45 Nareszcie wakacje, instrument Kemenche-perskie skrzypce Przedstawienie – Zespół Puch Puch, Panowie Gucio i Duduś
22-24.06.2020   Zakonczenie roku przedszkolnego wszystkie grupy