Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

Regulamin Rekrutacji Dzieci na rok 2018-2019-Przedszkole nr 80

1. Zapisy na kolejny rok szkolny 2018/2019:

Drodzy Rodzice, jeśli chcecie, aby Wasze dziecko kontynuowało edukację w naszym Przedszkolu „Słoneczna Dolinka” w roku szkolnym 2018/2019 jesteście  zobowiązani do złożenia w przedszkoluDeklaracji kontynuowania wychowania przedszkolnego”  . Deklaracja jest dostępna u nauczycieli w grupie dziecka.

• Należy pobrać deklarację, wypełnić, podpisać przez oboje rodziców i złożyć do sekretariatu Przedszkola w terminie:

od 23 lutego godz. 8:00 (piątek) do 1 marca 2018 r. godz. 16:00 (czwartek).

deklaracja_potwierdzenia_kontynuowania_wychowania_przedszkolnego

2. Jak zostać przedszkolakiem w przedszkolu samorządowym prowadzonym przez m.st. Warszawę?

ELEKTRONICZNA REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI na stronie www.edukacja.warszawa.pl  zakładka „Dla ucznia i rodzica” , „Rekrutacja”, „Przedszkolaki”.

kryteria_rekrutacji_do_przedszkoli_i_oddzialow_przedszkolnych_w_szkolach_podstawowych

zasady_rekrutacji_do_przedszkoli_i_oddzialow_przedszkolnych

Rodzice mogą wytypować dowolną liczbę przedszkoli w Warszawie ale na pierwszym miejscu powinno być to przedszkole na którym im najbardziej zależy. To placówka „pierwszego wyboru”.

• Po rejestracji elektronicznej należny wydrukować wniosek o przyjęcie, podpisać przez oboje rodziców, zanieść do sekretariatu przedszkola pierwszego wyboru wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów rekrutacyjnych w terminie:

od 2 marca  godz. 13:00 (piątek) do 19 marca 2018 r. godz. 16:00 (poniedziałek).

• Listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych zostaną opublikowane na tablicy w przedszkolu  pierwszego wyboru w terminie:

20 kwietnia godz. 13:00 (piątek).

• Następnie należy złożyć „Potwierdzenie woli zapisu dziecka” w sekretariacie przedszkola do którego dziecko zostało zakwalifikowane w terminie:

20 kwietnia godz. 13:00 (piątek) do 27 kwietnia do godz. 16:00 (piątek)

• Listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych zostaną opublikowane na tablicy w przedszkolu w terminie:

7 maja godz. 13:00 (poniedziałek).

• Opublikowanie w systemie rekrutacyjnym wykazu wolnych miejsc w przedszkolach nastąpi w terminie:

13 czerwca godz. 16:00 (środa)