REKRUTACJA 2020/2021 r.

Zapisy na kolejny rok szkolny 2020/2021:

• Drodzy Rodzice, jeśli chcecie, aby Wasze dziecko kontynuowało edukację w naszym Przedszkolu nr 80 „Słoneczna Dolinka” w roku szkolnym 2020/2021, jesteście  zobowiązani do złożenia w przedszkolu „Deklaracji kontynuowania wychowania przedszkolnego” .
  • Deklaracja będzie dostępna u nauczyciela, w grupie dziecka w dniach od 25 lutego do 2 marca br.
  • Należy pobrać deklarację, wypełnić, podpisać przez oboje rodziców i złożyć do sekretariatu przedszkola w terminie od 25 lutego do 2 marca 2020.

deklaracja_o_kontynuowaniu_wychowania_przedszkolnego

Jak zostać przedszkolakiem?

• Rekrutacja do przedszkoli rozpocznie się 3 marca od godz.13:00 i będzie prowadzona z wykorzystaniem systemu informatycznego.
  • Rodzice powinni wejść na stronę www.edukacja.warszawa.pl następnie w zakładkę „Dla ucznia i rodzica„, „Rekrutacja„, „Przedszkolaki„.

kryteria_rekrutacji_do_przedszkoli_i_oddzialow_przedszkolnych_w_szkolach_podstawowych

kryterium_dochodowe

Rodzice mogą wytypować dowolną liczbę przedszkoli w Warszawie  ale na pierwszym miejscu powinno być to na którym im najbardziej zależy. To placówka „pierwszego wyboru”.

Rejestracja w systemie elektronicznym wniosków o przyjęcie dziecka do przedszkola do 19 marca, godz.20:00.

harmonogram_rekrutacji_do_przedszkoli_i_oddzialow_przedszkolnych_w_szkolach_podstawowych_na_rok_szkolny_2020_2021

• Opublikowanie listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych 23 kwietnia, godz.13:00
  • Opublikowanie listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych 4 maja, godz.13:00

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi procesu rekrutacji do przedszkola na stronie www.edukacja.warszawa.pl