grupa 4-latków „Biedronki”

GRUPA BIEDRONKI

Grupa ,,Biedronki” to grupa 4-latków. Z dziećmi pracuje mgr Katarzyna Kalbarczyk i Pani Dyrektor mgr Alina Mazurek. Biedronki to radosne i ciekawe świata przedszkolaki. Uwielbiają razem się bawić, tańczyć i śpiewać, są bardzo zgraną grupą, w której każdy czuje się ważny i potrzebny. Dzieci chętnie sobie pomagają, są otwarte na nowe doświadczenia i przedszkolne przygody.

Chłopcy uwielbiają zabawy konstrukcyjne, z ich rąk powstają wspaniałe budowle. Dziewczynki świetnie sobie radzą z rysowaniem i malowaniem, ich prace są zawsze bardzo staranne, kreatywne i barwne. Dzieci chętnie uczestniczą we wszystkich aktywnościach proponowanych przez panie, podczas zajęć są twórcze i radosne. Równie chętnie spędzają czas na świeżym powietrzu. Biedroneczki są ciekawe świata i otwarte na innych. Czas w przedszkolu mija im kreatywnie i przyjemnie, a nauka sprawia masę przyjemności, co cieszy zarówno Panie, jak i rodziców.