Aktualności
ePUAP

Kontakt: https://epuap.gov.pl

Rada Rodziców Przedszkola nr 80 w Warszawie

60 1320 1104 3037 9224 2000 0001

e-mail: rada.rodzicow.80@gmail.com

Zajęcia dodatkowe

Tygodniowy plan zajęć w przedszkolu „Słoneczna Dolinka”

Tygodniowy plan zajęć w grupach 2017/2018 r.

Grupa

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

logopeda /psycholog

 

L O G O P E D A Monika Burzykowska 12:00-15:00

L O G O P E D A Monika Burzykowska 8:00-15:30

L O G O P E D A Monika Burzykowska 8:00-12:30

PSYCHOLOG

Monika Golec

8:00-13:00

Pszczółki

14:45-15:00 angielski Katarzyna Kalbarczyk

15:00-15:20 rytmika Urszula Wardziak

15:00-15:30 zajęcia sportowe Maria Skoniecka

14:45-15:00 angielski Katarzyna Kalbarczyk

15:00-15:20 rytmika Urszula Wardziak

10:00-10:30 zajęcia sportowe Maria Skoniecka

 

Smerfy

9:45-10:00 angielski Milena Kurek

15:20-15:40 rytmika Urszula Wardziak

15:30-16:00 zajęcia sportowe Maria Skoniecka

15:20-15:40 rytmika Urszula Wardziak

9:45-10:00 angielski Milena Kurek

10:30-11:00 zajęcia sportowe Maria Skoniecka

 

Biedronki

14:00-14:30 rytmika Urszula Wardziak

13:30-13:50 angielski Katarzyna Kalbarczyk

14:00-14:30 zajęcia sportowe Maria Skoniecka

14:00-14:30 rytmika Urszula Wardziak

9:30-10:00 zajęcia sportowe Maria Skoniecka

13:30-13:50 angielski Katarzyna Kalbarczyk

9:30-10:00 religia Teresa Mizerska

 

na co dzień – kinezjologia edukacyjna według P.Dennisona prowadzi Grażyna Nadrowska oraz zabawy i ćwiczenia ruchowe metodą V.Sherborne prowadzi Katarzyna Kalbarczyk

Słoneczka

11:00-12:00 kółko plastyczne (dla chętnych raz na 2 tyg. Ewelina Janek)

15:40–16:10 rytmika Urszula Wardziak

12:30-13:00 angielski Milena Kurek

14:30-15:00 zajęcia sportowe Maria Skoniecka

12:30-13:00 angielski Milena Kurek

15:40–16:10 rytmika Urszula Wardziak

 

9:30-10:00 zajęcia sportowe Maria Skoniecka

10:00-10:30 religia Teresa Mizerska

 

Żabki

11:00-12:00 kółko plastyczne (dla chętnych raz na 2 tyg. Ewelina Janek)

14:30–15:00 rytmika Urszula Wardziak

13:00-13:30 angielski Milena Kurek

16:00-16:30 zajęcia sportowe Maria Skoniecka

13:00-13:30 angielski Milena Kurek

14:30–15:00 rytmika Urszula Wardziak

 

10:00-10:30 zajęcia sportowe Maria Skoniecka

10:30-11:00 religia Teresa Mizerska

 

  • Dziecięcy dar dotyku prowadzi Anna Jaśkiewicz oraz aktywność muzyczno-ruchowa na podst.aktywnego słuchania muzyki wg Batii Strauss 2 razy w m-cu w grupie Żabki, raz na kwartał w pozostałych grupach prowadzi Anna Dąbrowska.